> Word lid > Aanmelden nieuwsbrief

Netwerkgroepen

Netwerken Verpleegkundig Specialisten
Bij V&VN Verpleegkundig Specialisten zijn diverse netwerken bekend van beroepsgenoten die zich hebben verenigd op basis van werkveld. Daarnaast zijn er verpleegkundig specialisten die in hun instelling een vakgroep hebben opgericht. Hieronder een overzicht van de op dit moment (stand februari 2019) bekende netwerken en de contactgegevens.
Voor het contact met de netwerken en het promoten van de positie van de verpleegkundig specialist in richtlijnen is er de Commissie Netwerken en Richtlijnen. Voorzitter van deze commissie is Pascalle Billekens. Voor informatie over netwerken en richtlijnen kunt u contact opnemen via: netwerken@venvnvs.nl en/of richtlijnen@venvnvs.nl.
Indien er wijzigingen zijn in de contactgegevens van de netwerken, dan kunt u deze ook doorgeven via: netwerken@venvnvs.nl.

1 Acute zorg
VS Ambulancezorg A. Bruintjes
a.bruintjes@ravu.nl

2 Acute zorg
VS Intensive Care S. Op ’t Hoog
netwerkvsicu@gmail.com

3 Acute zorg
VS Spoedeisende Hulp B. Huybrechts
netwerkvsseh@gmail.com
Bezoek ook de website van het netwerk!

4 Arbo
VS Arbeidsgerelateerde zorg P. Jonker-Jorna
netwerkVSarbeidzorg@gmail.com

5 Cardiologie
VS Cardiologie Nederland A. de Vries
a.e.de.vries@umcg.nl

6 Cardiologie
Expertgroep VS Nederlandse Vereniging voor Hart en Vaatverpleegkundigen (NVHVV) S. Kolman
stan.kolman@hetnet.nl

7 Cardiologie
Werkgroep Vasculaire zorg NVHVV A. Hendriks
anke.hendriks@radboudumc.nl

8 Chirurgie
VS Thoraxchirurgie
(naam wordt z.s.m. aangevuld)
9 Chirurgie
VS Vaatchirurgie Nederland C. van Hoof
vsvnederland@gmail.com

10 Dermatologie
VS Complexe wondzorg A. Hulzinga & S. Uchtmann

mastersnetwerkwondzorgvenvnvs@gmail.com

11 Dermatologie
VS Dermatologie C. den Hartog-Jorissen

c.denhartog-jorissen@erasmusmc.nl

12 Eerstelijn
VS Eerste lijn E. Vrijland
info@vs1stelijn.nl
Bezoek ook de website van het netwerk!

13 GGZ
Platform VS Verslavingszorg J. Middeldorp

jackie.middeldorp@jellinek.nl

14 GGZ
VS GGZ K. Fransen
netwerkVSGGZ@gmail.com

15 Gynaecologie
VS Gynaecologie A. Fransen
j.g.fransen@isala.nl

16 Immunologie
VS bij V&VN HIV W. Brokking
wbrokking@dcklinieken.nl

17 Immunologie
Landelijke werkgroep verpleegkundigen voor patiënten met een immunodeficiëntie R. Strik-Albers
riet.strik-albers@radboudumc.nl

18 Interne Geneeskunde
Landelijke Expertgroep Nefrologie Nederland M. Dirks
lennsecretaris@gmail.com

19 Interne Geneeskunde
VS Diabeteszorg M. van den Oudenhoven
vsdiabeteszorg@gmail.com

20 Jeugdzorg
VS Preventieve zorg (jeugdgezondheidszorg / publieke zorg voor de jeugd) I. Brokx
ibrokx@kpnmail.nl

21 Kindergeneeskunde
VS Kindergeneeskunde M. Landman
landmanm@maasstadziekenhuis.nl

22 Kindergeneeskunde
VS Kinderlongziekten en aanverwante aandoeningen M. Verwaal
verwaalm@maasstadziekenhuis.nl

23 Kindergeneeskunde
VS/PA Neonatologie S.P. Bol
netwerkvsneonatologie@gmail.com

24 Longgeneeskunde
Adviesraad Longgeneeskunde M. van Meggelen & M. Verwaal
M.vanMeggelen@Franciscus.nl
verwaalm@maasstadziekenhuis.nl

25 MDL
VS Maag Darm Lever T. Korpershoek
voorzitter.mdl@venvn.nl

26 Neurologie

VS Multiple Sclerose T. Kempkens & A. Slettenaar

t.kempkens@zuyderland.nl

a.slettenaar@mst.nl

27 Neurologie
VS Parkinson / bewegingsstoornissen A. Forkink
a.forkink@skbwinterswijk.nl

28 Neurologie
VS Vasculaire Neurologie J. Vervoort

netwerkvsvasculaireneurologie@venvnvs.nl

29 Oncologie
VS Oncologie S. Verhage
s.verhage@jbz.nl
Bezoek ook de website van het netwerk!

30 Orthopedie
Werkgroep Orthopedie K. Kremers-Van de Hei
k.kremers@cwz.nl

31 Osteoporose
VS Osteoporose en fractuurpreventie M. van Oostwaard
vsosteoporose@gmail.com

32 Ouderenzorg
VS Geriatrie Renate Pol
rpol@rijnstate.nl

33 Ouderenzorg
VS Verpleeghuis Y. Haar
netwerkvsverpleeghuis@venvnvs.nl
Bezoek ook de website van het netwerk!

34 Reumatologie
VS Reumatologie H. Voorneveld
hanneke@lorinthe.com

35 Revalidatie
VS Revalidatie B. van Oosteren & J. Beekman
b.vanoosteren@maartenskliniek.nl
j.beekman@maartenskliniek.nl

36 Promovendi

VS Promovendi A. Brands
a.brands@mmc.nl

37 Vakgroepen UMC’s

VS UMC Nederland J. Germs
j.j.germs@umcg.nl

38 Vakgroepen VS

Vakgroepen VS J. Vervoort
jc.vervoort@etz.nl