> Word lid > Aanmelden nieuwsbrief

Netwerkgroepen

Netwerken Verpleegkundig Specialisten

 

Bij V&VN Verpleegkundig Specialisten zijn diverse netwerken bekend van beroepsgenoten die zich hebben verenigd op basis van werkveld. Daarnaast zijn er verpleegkundig specialisten die in hun instelling een vakgroep hebben opgericht. Hieronder een overzicht van de op dit moment (stand januari 2016) bekende netwerken en de contactgegevens.

Voor het contact met de netwerken en het promoten van de positie van de verpleegkundig specialist in richtlijnen is er de Commissie Netwerken en Richtlijnen. Voorzitter van deze commissie is Pascalle Billekens. Voor informatie over netwerken en richtlijnen kunt u contact opnemen via: netwerken@venvnvs.nl en/of richtlijnen@venvnvs.nl.

Indien er wijzigingen zijn in de contactgegevens van de netwerken, dan kunt u deze ook doorgeven via: netwerken@venvnvs.nl.

 

  Netwerk/Groep Contactpersoon
1 Acute zorg

VS Ambulancezorg

W. Breeman

wbreeman@me.com

2 Acute zorg

VS Intensive Care

S. Op ’t Hoog

netwerkvsicu@gmail.com

3 Acute zorg

VS Spoedeisende Hulp

B. Huybrechts

netwerkvsseh@gmail.com

Bezoek ook de website van het netwerk!

4 Arbo

VS Arbeidsgerelateerde zorg

P. Jonker-Jorna

netwerkVSarbeidzorg@gmail.com

5 Cardiologie

VS Cardiologie Nederland

A. de Vries

a.e.de.vries@umcg.nl

6 Cardiologie

Expertgroep VS Nederlandse Vereniging voor Hart en Vaatverpleegkundigen (NVHVV)

S. Kolman

stan.kolman@hetnet.nl

7 Cardiologie

Werkgroep Vasculaire zorg NVHVV

A. Hendriks

anke.hendriks@radboudumc.nl

8 Chirurgie

VS Thoraxchirurgie

 

(naam wordt z.s.m. aangevuld)

9 Chirurgie

VS Vaatchirurgie Nederland

C. van Hoof

vsvnederland@gmail.com

10 Dermatologie

VS Complexe wondzorg

K. Timm

karin@timmx3.nl

11 Dermatologie

VS Dermatologie

S. Stevens

shaulastevens@hotmail.com

12 Eerstelijn

VS Eerste lijn

E. Vrijland

info@vs1stelijn.nl

Bezoek ook de website van het netwerk!

13 Geriatrie/gerontologie

VS Geriatrie

Renate Pol

rpol@rijnstate.nl

14 GGZ

Platform VS Verslavingszorg

K. van der Horst

k.vanderhorst@tactus.nl

15 GGZ

VS GGZ

K. Fransen

netwerkVSGGZ@gmail.com

16 Gynaecologie

VS Gynaecologie

A. Fransen

j.g.fransen@isala.nl

17 Immunologie

VS bij V&VN HIV

W. Brokking

wbrokking@dcklinieken.nl

18 Immunologie

Landelijke werkgroep verpleegkundigen voor patiënten met een immunodeficiëntie

R. Strik-Albers

riet.strik-albers@radboudumc.nl

19 Interne Geneeskunde

Landelijke Expertgroep Nefrologie Nederland

M. Dirks

lennsecretaris@gmail.com

20 Jeugdzorg

VS Preventieve zorg (jeugdgezondheidszorg / publieke zorg voor de jeugd)

I. Brokx

ibrokx@kpnmail.nl

21 Kindergeneeskunde

VS Kindergeneeskunde

M. Landman

landmanm@maasstadziekenhuis.nl

22 Kindergeneeskunde

VS Kinderlongziekten en aanverwante aandoeningen

M. Verwaal

verwaalm@maasstadziekenhuis.nl

23 Kindergeneeskunde

VS/PA Neonatologie

S.P. Bol

netwerkvsneonatologie@gmail.com

24 Longgeneeskunde

Adviesraad Longgeneeskunde

M. van Meggelen & M. Verwaal

M.vanMeggelen@Franciscus.nl

verwaalm@maasstadziekenhuis.nl

25 Interne Geneeskunde

VS Maag Darm Lever

T. Korpershoek

voorzitter.mdl@venvn.nl

26 Neurologie

VS Parkinson / bewegingsstoornissen

A. Forkink

a.forkink@skbwinterswijk.nl

27 Oncologie

VS Oncologie

S. Verhage

s.verhage@jbz.nl

Bezoek ook de website van het netwerk!

28 Oncologie

VS Vakgroep Neuro-oncologie

L. Verhulst

l.verhulst@etz.nl

29 Orthopedie

Werkgroep Orthopedie

K. Kremers-Van de Hei

k.kremers@cwz.nl

30 Osteoporose

VS Osteoporose en fractuurpreventie

M. van Oostwaard

vsosteoporose@gmail.com

31 Ouderenzorg

VS Verpleeghuis

Y. Haar

netwerkvsverpleeghuis@venvnvs.nl

Bezoek ook de website van het netwerk!

32 Reumatologie

VS Reumatologie

H. Voorneveld

hanneke@lorinthe.com

33 Revalidatie

VS Revalidatie

B. van Oosteren

b.vanoosteren@maartenskliniek.nl

34 VS Promovendi A. Brands

a.brands@mmc.nl

35 VS UMC Nederland J. Germs

j.j.germs@umcg.nl

36 Vakgroepen VS J. Vervoort

jc.vervoort@etz.nl