> Word lid > Aanmelden nieuwsbrief

Samenstelling bestuur

Het huidige bestuur heeft de volgende samenstelling:

 

Dagelijks bestuur:

 

Voorzitter: drs. Irma de Hoop M ANP M HC&SW

> Lees meer
E-mail: voorzitter@venvnvs.nl

2016-10-06-bestuur-jaarcongres-vvn-vs_dsc1356

 

Secretaris: Jaap Kappert MSc

> Lees meer
E-mail: secretaris@venvnvs.nl
2016-10-06-bestuur-jaarcongres-vvn-vs_dsc1318

 

Penningmeester: Bas Bol M ANP

> Lees meer
E-mail: bas.bol@venvnvs.nl

2016-10-06-bestuur-jaarcongres-vvn-vs_dsc1334

 

 


Bestuursleden:

 

Andrea van den Dool M ANP

> Lees meer
E-mail: andrea.dool@venvnvs.nl
2016-10-06-bestuur-jaarcongres-vvn-vs_dsc1355

Remco Boerman M ANP

> Lees meer
E-mail: remco.boerman@venvnvs.nl

2016-10-06-bestuur-jaarcongres-vvn-vs_dsc1385

 

Ina Verhagen MSc

> Lees meer
E-mail: ina.verhagen@venvnvs.nl

2016-10-06-bestuur-jaarcongres-vvn-vs_dsc1313

Sandra Oudakker M ANP

> Lees meer
E-mail: sandra.oudakker@venvnvs.nl

2016-10-06-bestuur-jaarcongres-vvn-vs_dsc1342

 

Esmeralda van Leeuwen M ANP

> Lees meer
E-mail: esmeralda.vanleeuwen@venvnvs.nl

2016-10-06-bestuur-jaarcongres-vvn-vs_dsc1376

 

Ronald Touw M ANP

> Lees meer
E-mail: ronald.touw@venvnvs.nl

2016-10-06-bestuur-jaarcongres-vvn-vs_dsc1310

 

Jeanet van Essen M ANP

> Lees meer
E-mail: jeanet.vanessen@venvnvs.nl

2016-10-06-bestuur-jaarcongres-vvn-vs_dsc1301

 

Sophie Osseweijer-Bronsgeest MSc

> Lees meer
E-mail: sophie.osseweijer@venvnvs.nl

 

 

Vragen over de werkzaamheden van de bestuursleden met betrekking tot de commissies, kunt aan de betreffende leden stellen. Voor andere vragen, zie onder meer de individuele pagina’s van de bestuursleden en hier.