> Word lid > Aanmelden nieuwsbrief

Samenstelling bestuur

Het huidige bestuur heeft de volgende samenstelling:

 

Dagelijks bestuur:

 

Voorzitter: drs. Irma de Hoop M ANP M HC&SW

> Lees meer
E-mail: voorzitter@venvnvs.nl


Secretaris: Jaap Kappert MSc

> Lees meer
E-mail: secretaris@venvnvs.nl

Penningmeester: Bas Bol M ANP

> Lees meer
E-mail: bas.bol@venvnvs.nl


Bestuursleden:

 

Andrea van den Dool M ANP

> Lees meer
E-mail: andrea.dool@venvnvs.nl

Ronald Touw M ANP

> Lees meer
E-mail: ronald.touw@venvnvs.nl

Jeanet van Essen M ANP

> Lees meer
E-mail: jeanet.vanessen@venvnvs.nl


Sophie Osseweijer-Bronsgeest MSc

> Lees meer
E-mail: sophie.osseweijer@venvnvs.nl

Nathalie van Elck-De Jong M ANP

> Lees meer
E-mail: nathalie.vanelck@venvnvs.nl

Patricia Mann-Poll M ANP

> Lees meer
E-mail: patricia.mann-poll@venvnvs.nl

Bart Huybrechts M ANP

> Lees meer
E-mail: bart.huybrechts@venvnvs.nl


Sandra Oudakker M ANP

> Lees meer
E-mail: sandra.oudakker@venvnvs.nl

2016-10-06-bestuur-jaarcongres-vvn-vs_dsc1342

 

 

Vragen over de werkzaamheden van de bestuursleden met betrekking tot de commissies, kunt aan de betreffende leden stellen. Voor andere vragen, zie onder meer de individuele pagina’s van de bestuursleden en hier.