> Word lid > Aanmelden nieuwsbrief

Netwerkgroepen

Netwerken Verpleegkundig Specialisten

 

Bij V&VN Verpleegkundig Specialisten zijn diverse netwerken bekend van beroepsgenoten die zich hebben verenigd op basis van werkveld. Daarnaast zijn er verpleegkundig specialisten die in hun instelling een vakgroep hebben opgericht. Hieronder een overzicht van de op dit moment (stand januari 2016) bekende netwerken en de contactgegevens.

Voor het contact met de netwerken en het promoten van de positie van de verpleegkundig specialist in richtlijnen is er de Commissie Netwerken en Richtlijnen. Voorzitter van deze commissie is Pascalle Billekens. Voor informatie over netwerken en richtlijnen kunt u contact opnemen via: netwerken@venvnvs.nl en/of richtlijnen@venvnvs.nl.

Indien er wijzigingen zijn in de contactgegevens van de netwerken, dan kunt u deze ook doorgeven via: netwerken@venvnvs.nl.

 

Netwerken

Netwerk/Groep en evt. aanvullende informatie Contactpersoon(c)
1 Netwerk VS Cardiologie Nederland Arjen de Vries

John Blok, c. John.Blok@kpnplanet.nl

2 Netwerk VS oncologie (opgericht onder V&VN Oncologie) voorzitter Sylvia Verhage, c. s.verhage@jbz.nl
3 Adviesraad Longgeneeskunde (onder IKVS/idoctor) https://ipulmonologist.eu Monique van Meggelen, c.

mvmeggelen@vlietlandziekenhuis.nl

4 Werkgroep Orthopedie (onder Nederlandse Orthopedie Vereniging) Keetie Kreemers – vd Hei, c. k.kremers@cwz.nl
5 Netwerk VS Dermatologie Shaula Stevens, c. shaulastevens@hotmail.com
6 Netwerk VS Geriatrie (opgericht onder V&VN Geriatrie) voorzitter Petra de Jong, c. p.dejong@etz.nl

secretaris Renate Pol, c.  rpol@rijnstate.nl

7 Platform VS Verslavingszorg Kathelijne van der Horst, c. k.vanderhorst@tactus.nl
8 Netwerk op te richten voor patiënten (kinderen en volwassenen) met een primaire immuundeficiëntie. Riet Strik – Albers, c.

Riet.Strik-Albers@radboudumc.nl

9 Netwerk VS in de verpleeghuiszorg Yvonne Haar-De Bruijn, c. netwerkvs.vph@gmail.com
10 Netwerk VS Multiple Sclerose

 

Voorzitter Astrid Slettenaar, c. a.slettenaar@mst.nl

Secretaris Tiny Kempkens, c. t.kempkens@orbisconcern.nl

11 Netwerk VS Ambulancezorg Voorzitter Nico Tönjes, c. n.tonjes@ravijsselland.nl

Wim Breeman, c. wbreeman@me.com

12 Netwerkgroep Landelijke Expertgroep Nefrologie Nederland (LENN) http://www.lenn-nefrologie.nl/ Voorzitter Jacqueline Knoll

Secretaris Gertie Smeets, c.
info@lenn-nefrologie.nl

13 Behoefte aan netwerk voor VS promovendi Angelique Brands, c. a.brands@mmc.nl
14 Netwerk VS Preventieve zorg Ingrid Brokx, c. ibrokx@kpnmail.nl
15 Werkgroep VS binnen de Nederlandse Vereniging Hart en Vaat Verpleegkundigen (NVHVV) Voorzitter Annette Galema, c.
j.galema-boers@erasmusmc.nl
16 Verpleegkundig Consulenten HIV Wilma Brokking, c. wbrokking@dcklinieken.nl
17 VS Vaatchirurgie Nederland (VSVN) Voorzitter Koen van Hees

Secretaris Daphne Wielders, c. vsvnederland@gmail.com

18 Netwerk VS Kinderlongziekten Tini Dauven, c. tinydauven@live.com
19 Netwerk VS Eerste Lijn Erna Vrijland, c. erna@vrijland.net
20 Werkgroep VS in de reumatologie Aone van Roij, c. a.van.roij@ziggo.nl
21 Netwerk VS/PA in de neonatologie Christ-jan van Ganzewinkel, m. c.ganzewinkel@upcmail.nl
22 Netwerk VS in de hoofdhalsoncologie Cora Braat, c. c.braat.1@erasmusmc.nl
23 Netwerk VS Thoraxchirurgie Froukje Klijnstra, m. f.klijnstra1@kpnplanet.nl
24 Netwerk VS Kindergeneeskunde Marjolijn Landman, c. LandmanM@maasstadziekenhuis.nl

 

 

Netwerk in oprichting

Contactpersonen Contactpersoon (c)
1 Revalidatiegeneeskunde Joke Beekman, c. j.beekman@maartenskliniek.nl

Bart van Oosteren, c. b.vanoosteren@maartenskliniek.nl

2 Netwerk VS MDL Thea Korpershoek, voorzitter V&VN MDL c. voorzitter.mdl@venvn.nl
3 Netwerk VS Parkinson / bewegingsstoornissen Anoek Forkink, c. A.Forkink@skbwinterswijk.nl
4 Netwerk VS Anesthesiologie Marcel Schors, c. m.schors@elisabeth.nl

Anne Persyn, c. a.persyn@nijsmellinghe.nl

5 Netwerk VS Spoedeisende Hulp Bart Huybrechts, c. bpmhuybrechts@gmail.com

 

Vakgroepen

(Vak)groep van organisatie of vereniging en evt aanvullende info Contactpersoon (c)
1 Pro Persona. Verpleegkundige disciplines

4 x per jaar bijeenkomst, organisatie door VS

Raymond Brandt, c.

r.brandt@propersona.nl

2 VS Rijnstate ziekenhuis, scholing en beleid Maria van der Linden-Riddering, c.

mvanderlinden-riddering@rijnstate.nl

3 Vakgroep verpleegkundig specialisten (GGZ-VS en MANP) bij Altrecht Tamara Berends, c. t.berends@altrecht.nl
4 CVA Kennisnetwerk (multidisciplinair) Ingrid den Besten, c. IdBesten@flevoziekenhuis.nl
5 Werkgroep Vasculaire zorg (multidisciplinair) van de Nederlandse Vereniging voor Hart en Vaatziekte Anke Hendriks, c. Anke.Hendriks@radboudumc.nl
6 Werkgroep SIG-GE, werkgroep HPB (onder VS oncologie) Voorzitter: Yvonne Schoenaker

Secretaris: Annuska Schoorlemmer, c.

SIGgastro-enterologie@venvn.nl

7 Samenwerking VS in de HAP en SEH Den Haag Ellen Los, c. ellenlos@hetnet.nl
8 Nederlands Voedingsteam Overleg (multidisciplinair) Paulien Voogt, c. info@nederlandsvoedingsteamoverleg.nl
9 Special Interest Group Hematologie (Onderdeel VS Oncologie) Voorzitter Maaike de Ruijter, c. mderuijter@spaarneziekenhuis.nl
10 Netwerk VS Geriatrie Rotterdam/Den Haag Brenda Nijland, c. brendanijland@hotmail.com

Anita Krans, c. a.krans@izer.nl