> Word lid > Aanmelden nieuwsbrief

Netwerkgroepen

Netwerken Verpleegkundig Specialisten

 

Bij V&VN Verpleegkundig Specialisten zijn diverse netwerken bekend van beroepsgenoten die zich hebben verenigd op basis van werkveld. Daarnaast zijn er verpleegkundig specialisten die in hun instelling een vakgroep hebben opgericht. Hieronder een overzicht van de op dit moment (stand januari 2016) bekende netwerken en de contactgegevens.

Voor het contact met de netwerken en het promoten van de positie van de verpleegkundig specialist in richtlijnen is er de Commissie Netwerken en Richtlijnen. Voorzitter van deze commissie is Pascalle Billekens. Voor informatie over netwerken en richtlijnen kunt u contact opnemen via: netwerken@venvnvs.nl en/of richtlijnen@venvnvs.nl.

Indien er wijzigingen zijn in de contactgegevens van de netwerken, dan kunt u deze ook doorgeven via: netwerken@venvnvs.nl.

 

Netwerken

Netwerk/Groep Contactpersoon
1 Acute zorg

VS Ambulancezorg

W. Breeman

wbreeman@me.com

2 Acute zorg

VS Spoedeisende Hulp

B. Huybrechts

netwerkvsseh@gmail.com

3 Anesthesiologie

VS Anesthesiologie

M. Schors

m.schors@elisabeth.nl

4 Arbo

VS Arbeidsgerelateerde zorg

P. Jonker-Jorna

netwerkVSarbeidzorg@gmail.com

5 Cardiologie

VS Cardiologie Nederland

J. Blok

john.blok@kpnplanet.nl

6 Cardiologie

Expertgroep VS Nederlandse Vereniging voor Hart en Vaatverpleegkundigen (NVHVV)

S. Kolman

stan.kolman@hetnet.nl

Cardiologie

Werkgroep Vasculaire zorg NVHVV

C. Flint

c.flint@umcutrecht.nl

8 Chirurgie

VS Thoraxchirurgie

F. Klijnstra

f.klijnstra1@kpnplanet.nl

9 Chirurgie

VS Vaatchirurgie Nederland

D. Wielders

vsvnederland@gmail.com

10 Dermatologie

VS Complexe wondzorg

K. Timm

karin@timmx3.nl

11 Dermatologie

VS Dermatologie

S. Stevens

shaulastevens@hotmail.com

12 Eerstelijn

VS Eerste lijn

E. Vrijland

lnvs1elijn@gmail.com

13 Geriatrie/gerontologie

VS Geriatrie

Renate Pol

rpol@rijnstate.nl

14 Geriatrie/gerontologie

VS Verpleeghuis

D. van Rijn

netwerkvs.vph@gmail.com

15 GGZ

Platform VS Verslavingszorg

K. van der Horst

k.vanderhorst@tactus.nl

16 GGZ

VS GGZ

V. van Boven

netwerkVSGGZ@gmail.com

17 Gynaecologie

VS Gynaecologie

A. Fransen

j.g.fransen@isala.nl

18 Immunologie

VS bij V&VN HIV

W. Brokkink

wbrokkink@dcklinieken.nl

19 Immunologie

Landelijke werkgroep verpleegkundigen voor patiënten met een immunodeficiëntie

R. Strik

riet.strik-albers@radboudumc.nl

20 Interne Geneeskunde

VS Maag Darm Lever

T. Korpershoek

voorziter.mdl@venvn.nl

21 Interne Geneeskunde

Landelijke Expertgroep Nefrologie Nederland

A. van Balen

info@lenn-nefrologie.nl

22 Interne Geneeskunde

VS Reumatologie

L. Beaart

l.j.j.beaart-van_de_voorde@lumc.nl

23 Jeugdzorg

VS Preventieve zorg (jeugdgezondheidszorg / publieke zorg voor de jeugd)

I. Brokx

ibrokx@kpnmail.nl

24 Kindergeneeskunde

VS Kindergeneeskunde

M. Landman

landmanm@maasstadziekenhuis.nl

25 Kindergeneeskunde

VS Kinderlongziekten en aanverwante aandoeningen

T. Dauve

tinydauve@live.com

26 Kindergeneeskunde

VS/PA Neonatologie

S.P. Bol

s.bol@erasmusmc.nl

27 Longgeneeskunde

Adviesraad Longgeneeskunde

M. van Meggelen & M. Verwaal

mvmeggelen@vlietlandziekenhuis.nl

verwaalm@maasstandziekenhuis.nl

28 Neurologie

VS Parkinson / bewegingsstoornissen

A. Forkink

a.forkink@skbwinterswijk.nl

29 Oncologie

VS Oncologie

S. Verhage

s.verhage@jbz.nl

30 Orthopedie

Werkgroep Orthopedie

K. Kremers-Van de Hei

k.kremers@cwz.nl

31 Revalidatie

VS Revalidatie

B. van Oosteren

b.vanoosteren@maartenskliniek.nl

32 VS Promovendi A. Brands

a.brands@mmc.nl

33 Vakgroepen VS J. Vervoort

jc.vervoort@etz.nl