> Word lid > Aanmelden nieuwsbrief

Netwerkgroepen

Netwerken Verpleegkundig Specialisten

 

Bij V&VN Verpleegkundig Specialisten zijn diverse netwerken bekend van beroepsgenoten die zich hebben verenigd op basis van werkveld. Daarnaast zijn er verpleegkundig specialisten die in hun instelling een vakgroep hebben opgericht. Hieronder een overzicht van de op dit moment (stand januari 2016) bekende netwerken en de contactgegevens.

Voor het contact met de netwerken en het promoten van de positie van de verpleegkundig specialist in richtlijnen is er de Commissie Netwerken en Richtlijnen. Voorzitter van deze commissie is Pascalle Billekens. Voor informatie over netwerken en richtlijnen kunt u contact opnemen via: netwerken@venvnvs.nl en/of richtlijnen@venvnvs.nl.

Indien er wijzigingen zijn in de contactgegevens van de netwerken, dan kunt u deze ook doorgeven via: netwerken@venvnvs.nl.

 

Netwerken

Netwerk/Groep Contactpersoon
1 Acute zorg

VS Ambulancezorg

W. Breeman

wbreeman@me.com

2 Acute zorg

VS Spoedeisende Hulp

B. Huybrechts

netwerkvsseh@gmail.com

3 Arbo

VS Arbeidsgerelateerde zorg

P. Jonker-Jorna

netwerkVSarbeidzorg@gmail.com

4 Cardiologie

VS Cardiologie Nederland

J. Blok

john.blok@kpnplanet.nl

5 Cardiologie

Expertgroep VS Nederlandse Vereniging voor Hart en Vaatverpleegkundigen (NVHVV)

S. Kolman

stan.kolman@hetnet.nl

6 Cardiologie

Werkgroep Vasculaire zorg NVHVV

A. Hendriks

anke.hendriks@radboudumc.nl

7 Chirurgie

VS Thoraxchirurgie

F. Klijnstra

f.klijnstra1@kpnplanet.nl

8 Chirurgie

VS Vaatchirurgie Nederland

C. van Hoof

vsvnederland@gmail.com

9 Dermatologie

VS Complexe wondzorg

K. Timm

karin@timmx3.nl

10 Dermatologie

VS Dermatologie

S. Stevens

shaulastevens@hotmail.com

11 Eerstelijn

VS Eerste lijn

E. Vrijland

lnvs1elijn@gmail.com

12 Geriatrie/gerontologie

VS Geriatrie

Renate Pol

rpol@rijnstate.nl

13 Geriatrie/gerontologie

VS Verpleeghuis

D. van Rijn

netwerkvs.vph@gmail.com

14 GGZ

Platform VS Verslavingszorg

K. van der Horst

k.vanderhorst@tactus.nl

15 GGZ

VS GGZ

V. van Boven

netwerkVSGGZ@gmail.com

16 Gynaecologie

VS Gynaecologie

A. Fransen

j.g.fransen@isala.nl

17 Immunologie

VS bij V&VN HIV

W. Brokkink

wbrokkink@dcklinieken.nl

18 Immunologie

Landelijke werkgroep verpleegkundigen voor patiënten met een immunodeficiëntie

R. Strik-Albers

riet.strik-albers@radboudumc.nl

19 Interne Geneeskunde

Landelijke Expertgroep Nefrologie Nederland

A. van Balen

info@lenn-nefrologie.nl

20 Jeugdzorg

VS Preventieve zorg (jeugdgezondheidszorg / publieke zorg voor de jeugd)

I. Brokx

ibrokx@kpnmail.nl

21 Kindergeneeskunde

VS Kindergeneeskunde

M. Landman

landmanm@maasstadziekenhuis.nl

22 Kindergeneeskunde

VS Kinderlongziekten en aanverwante aandoeningen

M. Verwaal

verwaalm@maasstadziekenhuis.nl

23 Kindergeneeskunde

VS/PA Neonatologie

S.P. Bol

s.bol@erasmusmc.nl

24 Longgeneeskunde

Adviesraad Longgeneeskunde

M. van Meggelen & M. Verwaal

mvmeggelen@vlietlandziekenhuis.nl

verwaalm@maasstandziekenhuis.nl

25 Interne Geneeskunde

VS Maag Darm Lever

T. Korpershoek

voorziter.mdl@venvn.nl

26 Neurologie

VS Parkinson / bewegingsstoornissen

A. Forkink

a.forkink@skbwinterswijk.nl

27 Oncologie

VS Oncologie

S. Verhage

s.verhage@jbz.nl

28 Oncologie

VS Vakgroep Neuro-oncologie

L. Verhulst

l.verhulst@etz.nl

28 Orthopedie

Werkgroep Orthopedie

K. Kremers-Van de Hei

k.kremers@cwz.nl

29 Reumatologie

VS Reumatologie

L. Beaart

l.j.j.beaart-van_de_voorde@lumc.nl

30 Revalidatie

VS Revalidatie

B. van Oosteren

b.vanoosteren@maartenskliniek.nl

31 VS Promovendi A. Brands

a.brands@mmc.nl

32 VS UMC Nederland J. Germs

j.j.germs@umcg.nl

33 Vakgroepen VS J. Vervoort

jc.vervoort@etz.nl